• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/İçten yapı malzemeleri
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+902126160121

SİNEKLİK

SİNEKLİK
 pileli sineklik   pileli sineklik  pileli sineklik 
       Sivrisinek, sinek benzeri canlılar, genellikle pencere veya kapılardan girmektedirler. içeri giren sinek veya sivrisinekler ile uğraşmaktan daha etkili ve kolay olanı, içeri girmelerini engellemektir. bunun için en uygun yöntem, yaşadığımız ev, işyeri gibi kapalı mekânlarımıza sineklik taktırmalısınız, yani sorunu başlamadan engellemelisiniz.
        pileli sineklik görsel
       Ayrıca sinekliğin en önemli faydası, kapalı ortamları havalandırmanızı kolaylaştırmasıdır. Kapalı ortamın havalandırılması, Sağlığınız ve hijyen için çok önemlidir. Sağlık örgütlerinin sürekli olarak bunu hatırlattığını unutmayınız...
        pileli sineklik görsel

       Kullandığınız pencere veya kapıların özelliklerine göre üretilmiş olan uygun sineklikleri tercih etmelisiniz. Kullanımı ve montajı en kolay sistem pileli sinekliktir. Sökülüp temizlenmesi de basittir. dört adet vida ile sabitlenip, sökülebilir.
 pileli sineklik görsel  pileli sineklik görsel
       Görsel olaraksa, en tercih edilen sistemdir. Maliyeti, menteşeli sinekliğe göre biraz daha pahalıdır. Ancak, kullanım kolaylığı, şıklığı, bu aradaki farkı kat kat hak ettini kendiniz deneyerek göreceksiniz.
 pileli sineklik görsel
Yani bu sayede;

SİNEKLİK GİREN EVE, TEMİZ HAVA VE SAĞLIK GİRER... SİNEK GİREMEZ........
 sineklik ölçü alma şekli
       SAĞLIKLI FİYAT OLUŞTURABİLMEMİZ İÇİN, LÜTFEN SİNEKLİK ÖLÇÜ ALMA ÇİZİM BÖLÜMÜNÜ İNCELEYİP BİZİMLE ÖYLE İRTİBATA GEÇİNİZ, FİYATIMIZ SİZE UYGUN GELDİĞİ TAKDİRDE, ALDIĞINIZ ÖLÇÜNÜN NETLİĞİNE GÜVENEMEZSİNİZ EKİPLERİMİZ NET ÖLÇÜ ALMAK İÇİN ADRESİNİZE GELİP NET ÖLÇÜ ALABİLİRLER...
       ÖLÇÜ ALMA İŞLEMİ, EKİPLERİMİZ TARAFINDAN BELİRLENEN TARİH VE SAAT RANDEVU OLUŞTURULDUĞUNDA ÜCRETSİZDİR.

MÜŞTERİ TEMSİLCİNİZİN SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN BİLGİLERİ DOLDURUNUZ